NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 48% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 17% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 16% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

Úvod » Služby pro firmy » - Montáž stolů

MONTÁŽ VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝCH STOLŮ

 

Pokud si u nás vyberete výškově nastavitelný stůl řady DeskTherapy, budete po technické stránce spokojeni. Jedná se o velmi kvalitní výškově stavitelné stoly s velkou variabilitou rozměrů, barev a uspořádní.

Na tyto stoly poskytujeme záruku 24 či 36 měsíců a kompletní servis. Většinu náhradních dílů držíme skladem pro snadnou a rychlou výměnu v případě jakéhokoliv servisního zásahu.

Stoly jsou dodávány v přepravním balení a vyžadují montáž, která sice není složitá, ale vyžaduje zručnost, čas a studium návodu.

Zajišťujeme odbornou montáž v Praze a okolí, v případě zájmu i kdekoliv v ČR a SR. U větších dodávek pracovišť montáž doporučujeme v rámci úspory času, zaškolení a servisu.

Navíc jsme schopni navrhnout a upořádat vedení kabeláže ke stolům a ve stolu pro nejlepší ergonomii i vzhled.

Pro výběr stolu či montáž nás kontaktujte na tel. 608 064 231 či e-mailem.

Přehled výškově stavitelných stolů najdete zde.