NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 48% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 17% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 16% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

Úvod » Služby pro firmy » - Organizace kabeláže

ORGANIZACE KABELÁŽE, NÁVRH, MONTÁŽ

Mnoho firem i domácích uživatelů investuje nemalé prostředky do kvalitního stolu, židle, počítače atd. Ale i tak se ve většině případů setká s problémem a otázkou co s kabely ? Ty ať chceme nebo né nás provázejí na každém pracovišti.

Přesto máme pro každé pracoviště řešení v podobě uspořádání kabeláže do designově hezkých svodů, žlabu, spojek atd. Z nevzhledného místa se stane designová součást pracoviště, která zaujme.

Kromě výrobků nabízíme i kompletní návrh a montáž kabelových kanálů, svodů a celkového uspořádání kabelů.

Pokud Vás tedy kabelý trápí a chcete své pracoviště od spleti nevzhledných kabelů zbavit, zavolejte 608 064 231, najdeme pro Vás komplexní řešení.

V rámci realizace jsou tyto úkony:

- návrh a nabídka řešení

- rozpletení současných kabelů

- montáž organizačních prvků

- nové vedení kabelů

- vlastní uspořádání kabeláže k jednotlivým zařízením


Výběr produktů pro uspořádání kabeláže - zde.