NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 48% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 17% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 16% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

E-shop rychle - internetový obchod s propojením na Pohodu

VYTVOŘETE SI MODERNÍ E-SHOP

Je vůbec možné pořídit kvalitní e-shop pouze za 250 Kč + DPH měsíčně?

Na trhu existuje mnoho konkurenčních systémů, kteří za podobně výhodnou cenu nabízí daleko méně kvalitní řešení nebo maskují konečné náklady skrytými poplatky.

Systém ESHOP-RYCHLE je na trhu již 4 roky.

A za tu dobu si vydobyl nejen pozici nejpoužívanějšího řešení pro tvorbu e-shopů, ale i pověst solidního partnera. Nejlepším důkazem je neustálý vývoj systému, 4 roky stejná cena a trvale rostoucí počet zákazníků, kterých je již více než 15000. Přidejte se mezi ně i vy!

 

NABÍZÍME ŠKOLENÍ A IMPLEMENTACI ESHOPU RYCHLE:

 • vytvoříme Vám internetový obchod
 • zaškolíme
 • propojíme s Pohodou
 • vysvětlíme logistiku e-shopu

V případě zájmu vyplňte kontaktní formulář nebo volejte 608 064 231

Snadná přehledná administrace

Správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá a snadno pochopitelná. Administrace je vytvořena pro běžného uživatele, který nemusí mít žádné odborné znalosti. Celá obsluha e-shopu je řešena pomocí předdefinovaných formulářů. Administrace navíc obsahuje nápovědu a výuková videa. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, jsme schopni Vám pomoci.

Množství funkcí

 • Napojení na vyhledávače cen Zbozi.cz, Heureka, Google Nákupy
 • vlastní doméně WWW.MOJEDOMENA.CZ
 • Napojení na účetnictví Pohoda
 • Marketing - přehledné statistiky, nastavení SEO eshopu
 • Moderní design, vyberte si z 270 šablon nebo Vám vytvoříme design na přání
 • Import a export dat ...
 • Sociální sítě - Facebook like tlačítka
 • Platební metody - PayPal, Gopay, HomeCredit, Essox, ...

ESHOP-RYCHLE lze napojit na varianty Pohody: Jazz, Standard, Premium, Komplet.

Technická podpora

Potřebujete poradit jak vytvořit nový e-shop? Jak správně připravit a naplnit sortimentem? Jak přilákat více zákazníků? Nebo jen potřebujete další informace? Naše profesionální a ochotná technická podpora je připravena vám kdykoliv pomoci, vysvětlit a poradit po telefonu nebo emailu. Neváhejte s jakýmkoliv dotazem, nebojte se nás na cokoliv zeptat, pracovníci technické podpory vám vždy pomohou.

Zdarma a nezávazně na 15 dní v plné verzi

Vyzkoušejte systém ESHOP-RYCHLE ZDARMA a nezávazně v plné verzi po dobu 15 dní. Po celou testovací dobu je váš e-shop plně funkční. Po skončení testovacího období a přechodu na ostrý placený provoz, po převodu na vlastní doménu, je zachován kompletní obsah vašeho e-shopu.