HOT-LINE POHODA

Dotazy, konzultace, nastavení, školení

+420 608 064 231

NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 48% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 17% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 16% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

Úvod » Pohoda 2019 účetní program » - Pohoda účetnictví online

PŘÍSTUP K POHODĚ ONLINE - PŘES INTERNET

Účetní software Pohoda patří mezi nejoblíbenější programy pro vedení účetnictví či dańové evidence. Dnes, kdy je dostupný levný a rychlý internet stále více uživatelů programu Pohoda vyžaduje přístup odkudkoliv a součásnou práci z různých poboček či z domu.

Účetní kanceláře dnes přecházení na on-line variantu Pohody a nabídnou svou licenci firmám, pro kterou vedeou účetnictví. Odpadá tak neustálé přepisování dokladů mezi klientem a účetní firmou.


Výhod je podstatně více, od centrální správy, zálohy, jednotné aktualizace, elektronickéh přístupu atd.

Otázka tedy zní, jak na Pohodu on-line ?

Je několik variant, jak nasadit Pohod on-line. Nabízíme Vám osvědčené a nejpoužívanější řešení:

A - HOSTING POHODY - iPodnik

Potřebujete pouze počítač a připojení na internet. Zbytek zajistí iPodnik.

K dosažení maximálně funkčního a bezpečného systému nemusíte budovat vlastní infrastrukturu.

O výkonný a spolehlivý server, aktualizací licencí používaných programů, zálohování dat, systémovou správu i uživatelskou podporu se stará poskytovatel hostitelských služeb.

Také rychlost zřízení, dalšího rozšířování je okamžitá. Jednoduše se dá řící, že odpadají veškeré technické starosti, pouze pracujete na spolehlivém a rychlém serveru.

Pro někoho možnou nevýhodou může být měsíční poplatek za službu, který je ale velmi nízký, když si uvědomíte, kolik by stál výkonný server, všechny licence, údržba, provoz atd.

Tato služba se vyplatí již od jednoho uživatele.

BEZPEČNOST

Mnoho uživatelů vlastní notebook, kde mají všechny účetní jednotky. Toto řešení je velice nevhodné, protože při přenášení notebooku vzniká velké riziko poškození pádém, nešetrným zacházením či zcizením. Proto je vhodnější používát hosting, kde jsou data centrálně umístěna a zálohovana. V případě poškození notebooku či pc, stačí jen zařízení vyměnit či opravit  a všechna data i nastavení jsou tak jak byla.

 

B - VLASTNÍ HOSTING POHODY

Pokud máte vlastní infrastrukturu, například server, na kterém Vám běží terminálové licence, je možné Pohodu nasadit. Většinou se jedná o větší firmy, které toto řešení mají a mají své správce sítě.

Pokud jste menší firma, máte pouze klasické počítače či notebooky s operačním systémem Microsoft Windows Vista, 7, 8 v jakékoliv verzi, nabízíme možnost instalace terminálového software XP/VS.

Thinstuff XP/VS Terminal Server umožňuje vzdálený přístup k pracovní stanici s Windows pomocí vzdálené plochy RDP.

Již nemusíte kupovat drahý Windows Terminal Server a nákladné terminálové přístupy. Pomocí XP/VS Terminal Serveru změníte Váš počítač na plnohodnotný terminálový server se vzdáleným přístupem.

Můžete tak na vašem PC pracovat lokálně i vzdáleně, ve více lidech najednou a online!

Výhody XP/VS Terminal serveru

  • Jednoznačná cenová úspora oproti klasickým terminálovým řešením.
  • Cenová úspora při řešení Vaší síťové infrastruktury - náklady na hardware a software na klientských stanicích jsou mnohem nižší než při klasickém síťovém řešení.

Existují tři verze XP/VS Terminal serveru:

  • Lite - funguje pouze na XP/Vista/7/8 (nepodporuje serverové operační systémy), nepodporuje zařazení serveru do domény atd.
  • Standard - navíc funguje také na serverových operačních systémech (Windows Server 2003/2008/2012), podporuje zařazení XP/VS serveru do domény.
  • Professional - navíc podporuje TSX USB pro použití libovolných klientských USB zařízení na serveru (skenery, multifunkční tiskárny, webkamery, mobilní telefony, tablety atd.).

Parametry
Hosting programu Pohoda - iPodnik
účetníctví Pohoda v Cloudu
Hosting ekonomického programu Pohoda u iPodniku - cena je měsíční pro jeden přístup. Výhody hostingu Pohody K hostingu se můžete připojit kdykoli a odkudkoli, stačí Vám pouze internet a počítač. Účetní už nebude muset přepisovat doklady od klienta, protože klient si bude primární doklady pořizovat sám v Pohodě online. Klient bude mít přístup do svého účetnictví online, nebude odkázán na to co
naše cena 420 KčThinstuff XP/VS Terminal Server Lite
terminal server pro MS Windows
Pomocí XP/VS Terminal Serveru změníte Váš počítač s MS Windows na plnohodnotný terminálový server se vzdáleným přístupem. Můžete tak na vašem PC pracovat lokálně i vzdáleně, ve více lidech najednou a online! Cena je včetně instalace a nastavení serveru našimi techniky! Varianta XP/VS Terminal Server Lite funguje pouze na XP/Vista/7/8 (nepodporuje serverové operační systémy), nepodporuje
naše cena 1 899 KčThinstuff XP/VS Terminal Server Professional
terminal server pro MS Windows
Pomocí XP/VS Terminal Serveru změníte Váš počítač na plnohodnotný terminálový server se vzdáleným přístupem. Můžete tak na vašem PC pracovat lokálně i vzdáleně, ve více lidech najednou a online! Cena je včetně instalace a nastavení serveru našimi techniky! Varianta XP/VS Terminal Server Professional funguje na Windows XP/Vista/7/8 i na Windows Server 2003/2008/2008 R2/2012/2012, podporuje
naše cena 9 799 KčThinstuff XP/VS Terminal Server Standard
terminal server pro MS Windows
Pomocí XP/VS Terminal Serveru změníte Váš počítač na plnohodnotný terminálový server se vzdáleným přístupem. Můžete tak na vašem PC pracovat lokálně i vzdáleně, ve více lidech najednou a online! Cena je včetně instalace a nastavení serveru našimi techniky! Varianta XP/VS Terminal Server Standard funguje na XP/Vista/7/8 i na Windows Server 2003/2008/2008 R2/2012/2012, podporuje zařazení serveru do
naše cena 6 599 Kč


CHTETE PORADIT ?

Tel.: 608 064 231

mail: info@kancelarske-sluzby.cz

on-line poradna