NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 47% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 18% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 17% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

Úvod » Schránky na klíče

Schránky na klíče

Výhody profesionálních klíčových systémů pro ukládání dat jsou zřejmé: Jasné, bezpečné a vždy po ruce.

Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů.

Schránka na klíče Key box je velmi praktická. Její inovativní klíčenky umožňují řádné označení klávesy KEY CLIP, čímž je informační pole perfektně čitelné.

Navíc lze pro přehled obsahu použít i indexovatelný index EDP - ideální pro jasné ukládání klíčů v kanceláři.

Skřiňky a schránky na kliče Durable Key box jsou špičkově zpracované, vyrobeny z hliníku a nabízejí vynikající organizaci. Navíc svým designem jsou ozdobou v jakékoliv firmě i domácnosti.


Parametry
Skříňka na klíče KEY BOX 36 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 36 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 36 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 1 830 KčSkříňka na klíče KEY BOX 54 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 54 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý a decentní styl a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 54 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 411 KčSkříňka na klíče KEY BOX 48 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 48 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý a decentní styl a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 48 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 304 KčSkříňka na klíče KEY BOX 72 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 72 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý a decentní styl a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 72 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 907 KčOrganizační systém KEY BOARD 24 - stříbrná
organizační systém na klíče - 24 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Štítek na této jedinečné klíčence je vždy viditelný. Držáky klíčů KEY CLIP visí na speciálně navržené liště klíčů, která je drží, ale také umožňuje snadné vyjmutí. Pojme 24 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 597 KčSkříňka na klíče KEY BOX 12 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 12 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý a decentní styl a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 12 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 985 KčSkříňka na klíče KEY BOX CODE 36 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 36 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 36 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 295 KčSkříňka na klíče KEY BOX CODE 72 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 72 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 72 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 3 241 KčSkříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Rozměry: 280 x 302 x 118 mm Hlavní přednosti hliníkové
naše cena 3 304 KčSkříňka na klíče KEY BOX CODE 18 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 18 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 18 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 1 865 KčSkříňka na klíče KEY BOX CODE 48 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 48 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 48 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 683 KčSkříňka na klíče KEY BOX CODE 54 - stříbrná
luxusní schránka na klíče - 54 ks
Skříňky a schránky na klíče německé firmy Durable KEY BOX nabízejí ideální podmínky pro organizaci klíčů různých velikosti a tvarů. Moderní hliníkový KEY BOX má jednoduchý adecentní styl, a je určen pro použití s inovativními klíčenkami KEY CLIP. Montáž na stěnu KEY BOX je také snadná a všechny díly pro upevnění jsou součástí dodávky. Pojme 54 klíčů. ( nejsou součástí key boxu )
naše cena 2 786 Kč