NOVINKY

arr3Růžová edice podstavce A4+Představujeme novou variantu oblíbeného podstavce A4+ v jemně růžovém provedení.    ... arr3Karpální tunel - novodobá počítáčová nemocSyndrom karpálního tunelu patřím mezi moderní počítačové nemoci. Vzniká utlačením nervu vedeným... arr3Designové kancelářské stoly TRIGeZařadili jsme do nabídky hezké a kvalitní kancelářské a jednací stoly TRIGe, které je možné vybrat v... arr3Balónové židle 2018 Představujeme novou kolekci balónových židlí PRACUJ ZDRAVĚ A1 - A2, které spojují zdravotní výhody... arr3Vybíráme ergonomickou myš.Vybíráte ergonomickou myš ? Náš článek Jak vybrat ergonomickou myš Vám pomůže zorientovat se v...


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o.
Pod špitálem 365
15600 Praha Zbraslav
tel: +420 608 064 231
napište nám

ANKETA

Které ergonomické produkty by jste chtěli ?

Ergonomickou myš a podložku Ergonomickou myš a podložku 48% Výškově stavitelný stůl Výškově stavitelný stůl 17% Podstavec pod monitor Podstavec pod monitor 16% Bederní opěrku Bederní opěrku 19%

Úvod » Účetní programy + mzdy » Účto 2017 Tichý a spol. » - Účto 2014 - popis programu

Účto 2014 - 2013 - 2000 - popis programu Tichý a spol.

Účtování probíhá podle zadávaných kódů s využitím definovaných číselníků. Všechny číselníky je možné editovat a tím si vytvářet vlastní účetní vazby. Při vytváření účetních zápisů se velmi úzce spolupracuje s databází odběratelů a dodavatelů. Na mnoha místech nabízí program uživateli předpokládané hodnoty údajů, které pak stačí pouze potvrdit. Veškeré přenosy dat a manipulace s účetními agendami jsou řešeny s maximálním ohledem na úsporu práce.

Program obsahuje také uživatelsky přívětivé vyhledávání v pořízených datech a generátor tiskových sestav a grafů. Výstupy z peněžního deníku, výkazu majetku a závazků, příjmů a výdajů, knihy faktur a evidence DPH i evidence ostatní odpovídají platným předpisům i běžným uživatelským nárokům.

Finance

vedení peněžního deníku, závazků a pohledávek a evidenci DPH tisk peněžního deníku v několika variantáchzpracování přiznání k DPHtisk výpočtu daňového přiznání DPH včetně úřady požadovaných záznamůpřímý tisk formuláře DPH a jeho následné odevzdání na finančním úřadě bez přepisováníčlenění peněžního deníku do třiceti sloupcův souladu s účetními předpisy je možné opravovat nebo smazat jakýkoliv účetní zápis, pouze není možné rušení vět v peněžním deníkuvšechny opravy v peněžním deníku se automaticky evidují v protokolu oprav.

Inventář

evidence investičního majetku
evidence drobného hmotného majetku
sklady zboží, materiálu a výrobků s vazbou na montážní listypřenos pohybů položek inventáře do financí a tiskopisůpři prodeji zboží je možné vystavit fakturu a jedním příkazem ji přenést do knihy pohledávek.

Přehledy

povinné sestavy účetní závěrky (výkaz příjmů a výdajů, výkaz o majetku a závazcích) sestavy, které poskytují souhrnný přehled o finančním stavu firmypřehledové sestavy a grafy podle uživatelem zadaného období, které může zahrnovat i několik let.

Tiskopisy

adresář odběratelů a dodavatelůobchodní korespondenci často používané tiskopisy: fakturypoštovní poukázkydodací listyobjednávkypříkazy k úhraděvyúčtování cesty

tiskové výstupy je možné uživatelsky upravovat.

Mzdy

Mzdová evidence je k dispozici nejen pro potřeby malých organizací do 25 zaměstnanců, ale i pro organizace nad 25 zaměstnanců.

Při výpočtu mezd je možné kombinovat hodinovou, měsíční a úkolovou mzdu. Výpočet zdravotního a sociálního pojištění i záloh na daň z příjmu provádí program automaticky včetně ročního zúčtování.

Ostatní

instalační konfigurační parametry programupřechod k dalším účtovaným firmámdaňové přiznání pro daň z příjmuroční uzávěrkakompletní zpracování daně z příjmů podle definovaných pravidelzálohování a obnova dat


Účto můžete objednat zde.

Popis programu Účto 2014 zde.

Ceník programu Účto 2014 zde.

Recenze programu Účto 2014 zde.

Demoverze Účto 2014 ke stažení zde.

 

CHTETE PORADIT ?

Tel.: 608 064 231

mail: info@kancelarske-sluzby.cz

on-line poradna