Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Podložky pod myš a zápěstí
  3. ElbowPad BASIC modrá - opěrka pod lokty a zápěstí

ElbowPad BASIC modrá - opěrka pod lokty a zápěstí

Loketní podložka na ochranu loktů a předloktí.

Trpíte bolestí kloubů loketní a zápěstní zóny? Vyrušují Vás bolesti při práci nebo si bolesti kloubů dokonce berete z práce domů s sebou? Nebo pouze n... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 015 Kč
839 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:ebasic-m
Výrobce:ElbowPad
Barva:modrá
MODEL:Basic
Kompletní specifikace

Trpíte bolestí kloubů loketní a zápěstní zóny?

Vyrušují Vás bolesti při práci nebo si bolesti kloubů dokonce berete z práce domů s sebou? Nebo pouze neshledáváte při práci s počítačem klasické tvrdé povrchy stolů za pohodlné pro Vaše lokty?

Pro všechny z Vás poslouží s maximálním účinkem naše podložky ElbowPad, které tak slouží i jako prevence proti vzniku karpálního tunelu a podobných zdravotních komplikací.

Určení podložky Elbowpad

Loketní podložka Elbowpad basic byla vyvinuta pro ochranu Vašich loktů a předloktí proti otlakům způsobených dlouhodobým kontaktem s tvrdou deskou pracovního stolu. Díky vystouplým částem na obou koncích podložky zároveň umožňuje pohodlné opření předloktí o hranu stolu.

Hlavní vlastnosti podložky

Eliminace otlačených loktů a předloktí

Změkčení ostré hrany stolu

Přizpůsobeno pro menší pracovní stůl

Příjemný materiál

Velmi pohodlná a příjemná

Výplň podložky

Pro dosažení nejlepší možné ochrany vašich loktů, a zajištění tak maximálního pohodlí při práci, jsme jako vnitřní výplň vybrali materiál vyvinutý v rámci vesmírného programu NASA. Jedná se o speciální směs pěn PUR a HR, která kombinuje jejich výhody a nabízí tak naprosto jedinečné vlastnosti jak z pohledu opory ruky, tak i stability materiálu, který si zachovává své vlastnosti po dobu mnoha let. Nemusíte se tedy obávat, že po určité době používání dojde k opotřebení této pěny, a tak ztráty funkce této loketní podložky.

Rozměry podložky

65cm x 25cm x 2cm

 width=