Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Ergonomické myši
  3. Ergonomické myši k PC
  4. Ergonomická myš Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse Wireless, černá

Ergonomická myš Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse Wireless, černá

Sculpt Ergonomic Mouse: Myš, co padne do ruky i do oka Myš Sculpt Ergonomic Mouse je navržena tak, aby maximalizovala komfort ruky a zápěstí a umož... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 398 Kč
1 155 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:L6V-00005
Kompletní specifikace

Sculpt Ergonomic Mouse: Myš, co padne do ruky i do oka

Myš Sculpt Ergonomic Mouse je navržena tak, aby maximalizovala komfort ruky a zápěstí a umožnila uživatelům celodenní práci v pohodlí. Pro co nejjednodušší přístup k úvodní obrazovce Windows 8 je Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse vybavena tlačítkem Windows.

Tvar myši poskytuje zápěstí vysokou míru komfortu. Čtyřsměrné kolečko usnadní uživatelům pohyb do stran jen s pomocí myši. To se hodí například na tabletech a dalších zařízeních, které vyžadují pohyb do stran. Navigaci zrychlí zpětné tlačítko.


Technologie Blue Track zajišťuje funkčnost myši prakticky na každém povrchu včetně dřeva, kůže či koberce. Společně s kompaktními rozměry, dlouhou výdrží baterií a jejich snadnou výměnou dělá ze Sculpt Ergonomic Mouse vhodného společníka hlavně na cesty.

Ergonomie myši pomáhá vytvořit přirozenou oporu pro ruku a zápěstí.

Průměrný člověk dnes stráví u počítače zhruba šest hodin každý den. Správný tvar myši je proto důležitý pro prevenci chronického přetížení zápěstí i dalších problémů, jako je například syndrom karpálního tunelu.

Myš je vhodná pro systémy Windows 7, Windows RT a Windows 8.

 

Optimální křivky pro maximální pohodlí

Pokročilý design ergonomické myši Sculpt Ergonomic Mouse zajišťuje maximální pohodlí a usnadňuje tak její používání. Díky svému ergonomickému tvaru pro přirozenější polohu ruky, zápěstí a předloktí pomáhá myš Sculpt Ergonomic Mouse předcházet bolestivým poraněním způsobeným opakovanou námahou.

Pro snadnější navigaci

Ergonomická myš Sculpt Ergonomic Mouse nabízí dokonalou integraci se systémem Windows 8. Jednoduchým kliknutím na tlačítko Windows získáte přístup k úvodní obrazovce.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Pokročilý ergonomický tvar

Pokročilý ergonomický tvar podporuje přirozenou polohu rukou a zápěstí

2 Úhel a výška myši

Úhel a výška myši jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v pohodlné poloze a co nejvíce se snížil tlak na oblast karpálních tunelů

3 Vybrání pro palec

Vybrání pro palec pomáhá udržovat správnou ergonomickou polohu ruky a zápěstí

4 Tlačítko Windows

Tlačítko Windows nabízí rychlý a snadný přístup k úvodní obrazovce

5 Tlačítko Zpět

Tlačítko Zpět pro rychlejší navigaci

6 Posouvání čtyřmi směry

Posouvejte doleva, doprava, dopředu a zpět. Rychle a účinně procházejte všemi svými projekty.