Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Podložky pod myš a zápěstí
  3. Gelové podložky pod myš
  4. Evoluent Wrist Comfort - podložka pod myš

Evoluent Wrist Comfort - podložka pod myš

nejlepší podložka pod myš na trhu

Evoluent Wrist Comfort je HI-TECH gelová podložka pod myš. Je precizně vyrobená z těch nejlepších materiálů. Hledáte-li to nejlepší pod ergonomickou m... celý popis
Dostupnost
Skladem
2 287 Kč
1 890 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:0-MP1
Výrobce:Evoluent
Kompletní specifikace

Evoluent Wrist Comfort je HI-TECH gelová podložka pod myš. Je precizně vyrobená z těch nejlepších materiálů. Hledáte-li to nejlepší pod ergonomickou myš - vyberte Evoluent Wrist Comfort, budete spokojeni.

Přednosti gelové ergonomické podložky pod myš Evoluent Wrist Comfort:

Přesný klouzavý povrch

Některé podložky pod myš se špatně zvolenou povrchovou úpravou nebo materiálem z plastů vytvářejí příliš mnoho tření, které brání myši v přesném pohybu, což má za následek časté nepřesné ovládání myši. Evoluent Wrist Comfort podložka pod myš je vyrobena z materiálu s velmi nízkým třením, které umožní mnohem přesnější kontrolu nad pohyby myši.


Extra velká podložka pod zápěstí

Použití myši bez podpory zápěstí vyžaduje opření paže nebo ruky přímo na tvrdém povrchu. Hmotnost vaší paže se soustředí na malé ploše předloktí (nebo rohu stolu) Vaší ruky, kde se dotýká pracovního povrchu. Takový tlakový bod může způsobit nepohodlí nebo dokonce bolest. Ostatní podložky pod myš s podpěrou zápěstí mají tendenci být příliš tvrdé a příliš úzké, takže produkují nepříjemný tlak na ruce nebo zápěstí. Podpora gelové Comfort Mousepad je měkčí a větší než je obvyklé a tím eliminuje výše zmíněné potíže.


Akrylová podložky pod myš

Některé látkové podložky pod myš a nebo ultra-tenké plastové podložky pod myš mají tendenci být nerovné a to způsobuje problémy s ovládáním myši. Evoluent vyrobil podložku pod myš z vysokou hustotou na akrylové bázi, která poskytuje dokonale plochý klouzavý povrch, bez ohledu na nerovnosti stolu.


Skutečný Non-Slip povrch

Mnoho podložek pod myš s "non-slip" se postupně posouvá ze své polohy po nějaké době použití. Evoluent Wrist Comfort podložka pod myš má plnou šířku, speciální vysoce trakční materiál na spodní straně, který zabraňuje klouzání podložky po stole.

Technická specifikace:

výplň podložky pod zápěstí: gelová
protiskluzová vrstva
materiál: Technogel® 3D
gelová část pod zápěstím: výška 26mm, šířka 180mm, hloubka 95mm
rozměry podložky: hloubka 302mm, šířka 200mm, výška 5mm
záruka: 24 měsíců