Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
23.03.2019
Designové kancelářské stoly TRIGe
Designové kancelářské a jednací stoly TRIGe umocňují moderní styl v kanceláři či domácnosti. Můžete si vybrat z mnoha variant řešení a stylových dop... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Ergonomické klávesnice
  3. Kontrastní klávesnice pro seniory a slabozraké

Kontrastní klávesnice pro seniory a slabozraké

vhodná i pro děti

Kontrastní klávesnice byla navržena s ohledem na potřeby seniorů, dětí a všech uživatelů, kteří potřebují lépe čitelnou klávesnici. Kontrastní provede... celý popis
Dostupnost
Není skladem
387 Kč
320 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:CI-44
Provedení:Kontrastní velké znaky
Kompletní specifikace

Kontrastní klávesnice byla navržena s ohledem na potřeby seniorů, dětí a všech uživatelů, kteří potřebují lépe čitelnou klávesnici.

Kontrastní provedení v kombinaci s velkými písmeny zajišťují maximální možnou čitelnost, české rozložení kláves usnadňuje orientaci a sada multimediálních tlačítek zpříjemňuje práci s počítačem.

Snadná obsluha

Vynikající čitelnost nejen pro osoby s horším zrakem, ale i pro děti zajišťuje kontrastní žluto-černé provedení klávesnice.

Na černém rámu jsou umístěny žluté klávesy s nadstandardně velkými tučně natištěnými černými fonty, která jsou dobře viditelné i za velmi špatných světelných podmínek.

Pro zprovoznění klávesnice není nutná instalace. Stačí ji pouze zapojit do USB konektoru počítače.

Ovládněte multimédia

V horní části klávesnice naleznete devět speciálních kláves, které umožňují rychlé spuštění emailového klienta, návrat na domovskou stránku internetového prohlížeče, a také ovládání hlasitosti a multimédií.

Můžete tedy pohodlně ovládat přehrávání hudby, filmů, nebo hlasitosti, aniž byste museli sundat ruce z klávesnice.

 

Zboží zařazeno v kategoriích