Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Ergonomické myši
  3. Myši dle značky
  4. Logitech
  5. Logitech myš Corded Mouse M500

Logitech myš Corded Mouse M500

Přesná myš vybavená laserovým snímáním pohybu a dalšími moderními prvky usnadňující práci s dokumenty a internetem. Logitech Corded Mouse M500 je jedn... celý popis
Dostupnost
Skladem
1 029 Kč
850 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:MG118c
Kompletní specifikace

Přesná myš vybavená laserovým snímáním pohybu a dalšími moderními prvky usnadňující práci s dokumenty a internetem. Logitech Corded Mouse M500 je jedním z modelů myší, které mají přepínací rolovací kolečko pro extra rychlí posuv. Po přepnutí do rychlého módu je rolovací kolečko uvolněno a rolování tak probíhá skoro bez jakéhokoliv tření a krokování. Tato funkce vám umožní rychle listovat v dlouhých dokumentech a internetových stránkách. V případě, že budete potřebovat klasické kolečko, jedním stiskem tlačítka jej opět vrátíte na krokovací mód. Však jakmile si zvyknete na extra rychlý posuv, už vám nikdy klasické kolečko nebude stačit.

ADVANCED CORDED MOUSE


Myš M500s povýší vaši práci na novou úroveň díky ultrarychlému posuvu a sedmi konfigurovatelným tlačítkům. Provedení plnohodnotné velikosti s dokonale profilovaným tvarem představuje kombinaci pohodlí a přesnosti pro rychlejší a efektivnější práci. Nyní s nastavitelným rozlišením DPI a softwarem Logitech OPTIONS.

ULTRARYCHLÝ PŘESNÝ POSUV


Nyní máte na výběr dva režimy posuvu. Rychle procházejte dlouhými dokumenty a webovými stránkami pomocí ultrarychlého posuvu. Nebo pomocí režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.

PLNOHODNOTNÁ VELIKOST A PROFILOVANÝ TVAR PRO POHODLÍ


Získejte potřebnou oporu díky provedení plnohodnotné velikosti a dokonale profilovanému tvaru. Měkké pogumované boční úchyty a profilovaný design poskytnou vaší ruce celodenní pohodlí a jisté ovládání, díky čemuž budete moci pracovat, hrát a ovládat s vysokou efektivitou.

7 TLAČÍTEK NA VÁŠ POVEL


Efektivnější procházení a ovládání díky sedmi přizpůsobitelným tlačítkům. Nakonfigurujte si je prostřednictvím softwaru Logitech OPTIONS pro ovládání specifických potřebných funkcí. Využijte je pro okamžité kopírování a vkládání, přecházení vpřed nebo zpět – nebo provedení libovolné úlohy, která vám usnadní život.

RYCHLÉ A PŘESNÉ OVLÁDÁNÍ KURZORU


Nyní s nastavitelnou citlivostí v rozmezí 400–4000 DPI pro rychlé a přesné ovládání kurzoru na prakticky libovolném povrchu. Nastavte si ideální rychlost a přesnost pro vaši velikost obrazovky, rozlišení a danou úlohu prostřednictvím softwaru Logitech OPTIONS.

NASTAVENÍ PLUG-AND-PLAY


Myš funguje ihned po vybalení. Stačí připojit kabel k portu USB a můžete myš začít používat.

DESETILETÍ ŠPIČKOVÉ KVALITY DESIGNU


Přinášíme více než 25 let zkušeností a inovací při vytváření myší různých velikostí a tvarů, které poskytují vyšší míru pohodlí. Naše řešení jsou pečlivě zhotovena na míru pro praváky nebo leváky, což vám umožní snadno nalézt produkt vhodný pro vás.

ROZMĚRY
Rozměry myši
Výška: 126 mm
Šířka: 69 mm
Hloubka: 42 mm
Hmotnost: 144 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Podporované OS
Windows® 7,8,10,11 nebo novější
macOS X 10.12 nebo novější
Chrome OS™
Linux® Kernel 2.6+

Rozhraní
USB

TECHNICKÉ PARAMETRY


Délka kabelu: 180 cm
Technologie snímání: Optické s vysokou přesností
Rozlišení senzoru: 400–4000 DPI
Počet tlačítek: 7
Rolovací kolečko (A/N): Ano (s ultrarychlým posunem)
Funkce posuvu nakloněním (A/N): Ano
S certifikátem Kompatibilní s Chromebook 

Myš je také vybavena tlačítky vpřed a zpět, které jsou umístěny pro použití u palce. Tato funkce je nepřekonatelně vhodná při listováním internetovými prohlížeči. Už nikdy nebudete muset klikat na šipky zpět. Jedním rychlým pohybem se vrátíte o krok zpět.

Anatomický tvar myši zajišťuje velice pohodlný úchop a bezproblémovou práci bez bolesti zápěstí i při dlouhém používání. Myš podporuje technologii Plug and Play, kdy ji bez nutné instalace stačí pouze zapojit do USB portu a ihned používat.

Zboží zařazeno v kategoriích