Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

Účto 2014 - 2013 - 2000 - popis programu Tichý a spol.

Účtování probíhá podle zadávaných kódů s využitím definovaných číselníků. Všechny číselníky je možné editovat a tím si vytvářet vlastní účetní vazby. Při vytváření účetních zápisů se velmi úzce spolupracuje s databází odběratelů a dodavatelů. Na mnoha místech nabízí program uživateli předpokládané hodnoty údajů, které pak stačí pouze potvrdit. Veškeré přenosy dat a manipulace s účetními agendami jsou řešeny s maximálním ohledem na úsporu práce.

Program obsahuje také uživatelsky přívětivé vyhledávání v pořízených datech a generátor tiskových sestav a grafů. Výstupy z peněžního deníku, výkazu majetku a závazků, příjmů a výdajů, knihy faktur a evidence DPH i evidence ostatní odpovídají platným předpisům i běžným uživatelským nárokům.

Finance

vedení peněžního deníku, závazků a pohledávek a evidenci DPH tisk peněžního deníku v několika variantáchzpracování přiznání k DPHtisk výpočtu daňového přiznání DPH včetně úřady požadovaných záznamůpřímý tisk formuláře DPH a jeho následné odevzdání na finančním úřadě bez přepisováníčlenění peněžního deníku do třiceti sloupcův souladu s účetními předpisy je možné opravovat nebo smazat jakýkoliv účetní zápis, pouze není možné rušení vět v peněžním deníkuvšechny opravy v peněžním deníku se automaticky evidují v protokolu oprav.

Inventář

evidence investičního majetku
evidence drobného hmotného majetku
sklady zboží, materiálu a výrobků s vazbou na montážní listypřenos pohybů položek inventáře do financí a tiskopisůpři prodeji zboží je možné vystavit fakturu a jedním příkazem ji přenést do knihy pohledávek.

Přehledy

povinné sestavy účetní závěrky (výkaz příjmů a výdajů, výkaz o majetku a závazcích) sestavy, které poskytují souhrnný přehled o finančním stavu firmypřehledové sestavy a grafy podle uživatelem zadaného období, které může zahrnovat i několik let.

Tiskopisy

adresář odběratelů a dodavatelůobchodní korespondenci často používané tiskopisy: fakturypoštovní poukázkydodací listyobjednávkypříkazy k úhraděvyúčtování cesty

tiskové výstupy je možné uživatelsky upravovat.

Mzdy

Mzdová evidence je k dispozici nejen pro potřeby malých organizací do 25 zaměstnanců, ale i pro organizace nad 25 zaměstnanců.

Při výpočtu mezd je možné kombinovat hodinovou, měsíční a úkolovou mzdu. Výpočet zdravotního a sociálního pojištění i záloh na daň z příjmu provádí program automaticky včetně ročního zúčtování.

Ostatní

instalační konfigurační parametry programupřechod k dalším účtovaným firmámdaňové přiznání pro daň z příjmuroční uzávěrkakompletní zpracování daně z příjmů podle definovaných pravidelzálohování a obnova dat

Účto můžete objednatzde.

Popis programu Účto 2014zde.

Ceník programu Účto 2014zde.

Recenze programu Účto 2014zde.

Demoverze Účto 2014ke staženízde.

 

CHTETE PORADIT ?

Tel.: 608 064 231

mail: info@kancelarske-sluzby.cz

on-lineporadna