Novinky
04.06.2019
Otočné podstavce pod monitor A4+, A3+ Double
Představujeme laminátové podstavce pod monitor s otočným modulem, který umožňuje otáčení monitoru o 360 stupňu. Mezi hlavní přednosti patří jednoduch... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 PODPORA

Dotazy, prezentace či školení

+420 608 064 231

  1. Úvod
  2. Organizace kabelů
  3. Kabelové chrániče
  4. WINDER trubice pro vedení kabelů 2,5m×20mm

WINDER trubice pro vedení kabelů 2,5m×20mm

barva stříbrná

WINDER je praktické řešení pro vedení vašich kabelů, které jsou noční můrou všech, kteří mají rádi pořádek a nesnášejí neustále zakopávání o kabely, u... celý popis
Dostupnost
Skladem
230 Kč
190 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:CI-680
Kompletní specifikace

WINDER je praktické řešení pro vedení vašich kabelů, které jsou noční můrou všech, kteří mají rádi pořádek a nesnášejí neustále zakopávání o kabely, utírání prachu kolem anebo mají zvířata, která si s nimi s oblibou hrají a koušou. To je pro ně velmi nebezpečné, nemluvě o zničení kvalitních a drahých kabelů.

Trubice WINDER funguje velmi jednoduše a umožňuje spojit vedení hned několika kabelů v rámci jednoho zařízení. Nezáleží, zda kabely povedou k televizi, počítači či audio technice, univerzální použití trubice je vhodné pro všechny varianty.

Délka 2,5 metru je dostatečná pro většinu kabelů, v případě, že potřebujete kratší, není problém trubici zkrátit. Také instalace kabelů do trubice je velmi jednoduchá a díky šířce o průměru 20 mm i dostatečně prostorná pro všechny potřebné kabely. Sjednejte si v kabelech pořádek jednou pro vždy!